• Football Manager 2017 aktivační CD klíč

Football Manager 2017 [PC]


Expresní doručeníExpresní doručeníAktivační klíč dodáme do 2 minut na Váš email a do účtu v našem eshopu. Doručení probíhá automaticky 24/7 včetně svátků. Hrejte ještě dnes!
Snadná instalaceSnadná instalace
(návod zde)
Aktivace přes SteamSteam platformaProdukt je doručen elektronicky (aktivační klíč), nejedná se o krabicovou verzi.
Jazyky: ČeštinaEnglishDeutschPolskiFrançaisItalianoРусскийPortuguês日本語한국어
Platba: zobrazit platební možnosti     Platba kartou - doručení do 2 minut
    Bankovní převod - doruření do 2 minut **
    Bitcoin - doručení do 2 minut
    GoPay účet - doručení do 2 minut
    PayPal - doručení do 5 minut
    SuperCash (Sazka terminál, pošta) - doručení do 10 minut
Veškeré platební možnosti jsou bez poplatku.
** Raiffeisen bank:
zpracování platby: 24/7     doručení: do 2 minut
** Komerční banka:
zpracování platby: 24/7     doručení: do 2 minut
** mBank:
zpracování platby: 24/7     doručení: do 2 minut
** Fio:
zpracování platby: 24/7     doručení: do 2 minut
** ČS platba 24:
zpracování platby: 24/7     doručení: do 2 minut
** Ostatní banky:
zpracování platby: 8 - 18 h v prac. dny     doručení: běžně během 1 až 24 hodin, maximální doba potvrzení transakce do 3 pracovních dnů
Recenze zákazníků
  • Skladem > 5 ks
    licence (aktivační klíč) do 2 minut na Vašem emailu
  • 565 Kč

  • 467 Kč bez DPH

Ke každé objednávce nyní obdržíte náhodnou hru zdarma v hodnotě min. 200 Kč. Více zde

Jak to funguje:

1.Bezpečný nákupBezpečně nakoupíte
2.Bezpečný nákupNa email přijde aktivační klíč
3.Bezpečný nákupAktivujete hru klíčem
4.Bezpečný nákupStáhnete hru
5.Bezpečný nákupHrajete ještě dnes

Football Manager 2017 je nejrealističtější, nejpodrobnější a simulace fotbalového managementu.

Převezměte kontrolu nad jakýmkoliv klubem z více než 50 zemí z celého světa a rozhodněte, kdo si zahraje a kdo bude sedět na lavičce, vypořádejte se s médii a řešte problémy hráčů. S více než 2 500 reálnými kluby, které můžete trénovat a s více než 500 000 reálnými fotbalisty, či jinými členy, kteří se starají o chod týmu.

Máte pod úplnou kontrolou taktiku, zahrávání standardních situací, střídání a instrukce z lavičky během sledování zápas živě díky uznávanému hernímu 3D enginu.

Vytvořte si svůj tým snů a vyzvěte své soupeře v režimu Fantasy Draft. Počínaje s pevným rozpočtem musí každý manažer vybudovat tým od nuly, soutěžící s ostatními manažery při podepisování největších talentů a následně se proti sobě postavit v mini lize.

Dostaňte se k akci blíž než kdykoliv předtím s vlastní přizpůsobitelnou postavou manažera vydávající pokyny směrem na hřiště. Vytvořte si trenéra se světovými zkušenostmi, nebo se zkušenostmi z malé ligy, také si můžete vybrat, zda budete trenér, který se zaměřuje na strategie a techniku, nebo na sílu a trénink.

Více než 2000 nových animací, kromě množství jiných grafických vylepšení a vylepšená AI, dělají zápasy ve hře Football Manager 2017 nejlepšími, jaké jste dosud mohli vidět.

Balíček důležitých momentů, ve kterém si můžete snadno prohlížet výsledky po každém kole ve své vlastní soutěži (nebo i jiné), abyste zůstali informováni o všem, co se děje ve světě kolem Vás.

Partnerství s Prozone, vedoucím poskytovatelem sportovních statistik, přineslo rozsáhlé přepracování herního nástroj pro analýzu zápasu a přidává mnoho užitečných funkcí a zároveň ho činí mnohem jednodušším na použití.

Výkonný, ale snadno použitelný nástroj pro tvorbu herních situací Vám umožňuje tvořit rutiny, které mohou být použity s několika taktikami.

Díky spolupráci s mnoha fyzioterapeuty a lékaři je zranění a léčba úrazů ve hře Football Manager 2017 mnohem realističtější než kdykoli předtím. To neznamená, že se ve hře objeví méně zranění, ale ty, které se vyskytnou se chovají realističtěji. Zranění jsou nyní určeny vývojem zápasů, přičemž byly přidány nové typy zranění a existuje spojitost mezi kondici hráčů a ostrostí zápasu. Také musíte sledovat trénink hráčů, kteří jsou náchylní na zranění, aby se po krátké době nezranili znovu.

Tiskové konference jsou rozmanitější než kdykoli předtím, s mnoha novými rozhovory, které musíte vést s tiskem a to zejména s věcnějšími otázkami a odpověďmi. Kromě toho mohou manažeři bez klubu nyní používat rozhovory pro média, aby jim pomohli dostat se zpět do hry.

Manažeři mají nyní přístup k podrobnějším statistickým informacím, než kdykoli předtím, díky zavedení propracované obrazovky statistik a zcela nového rolovacího panelu statistik.

Informace je nyní snazší najít, což je důsledkem přepracování mnoha hlavních obrazovek, včetně přehledu hráče, taktiky, domovské obrazovky manažera a přestupové obrazovky.

Další doplňky a aktualizace zahrnují lepší pohyb manažerů a zaměstnanců, propracované požadavky a spokojenost vedení klubu, kontextovejší týmové rozhovory, plně aktualizované pravidla soutěží a informace o mužstvech, vylepšený finanční modul, vylepšené AI transfery a výběr týmu, nové funkce sociálních médií a mnoho dalšího. Kombinaci toho všeho dělá ze hry Football Manager 2017 nejkomplexnější simulaci fotbalového managementu vůbec.

doručení do 2 minut na email (automaticky, nonstop)
snadná instalace (návod zde)
Máte k produktu Football Manager 2017 dotaz? Neváhejte se na nás obrátit.


Podobné

FIFA 16

FIFA 16

434 Kč

DiRT 4

DiRT 4

454 Kč

Pro Cycling Manager 2015

Pro Cycling Manager 2015

438 Kč

FIFA 17

FIFA 17

673 Kč