Odhaleno v přímém přenosu: nové Call of Duty se vrátí ke svým kořenům

Odhaleno v přímém přenosu: nové Call of Duty se vrátí ke svým kořenům

Už delší dobu se spekulovalo o vydání dalšího pokračování úspěšné herní série Call of Duty. Tvůrci pokračování série oficiálně potvrdili a prozradili i děj nového titulu a to rovnou velkolepě v přímém přenosu z Lodnýna. Nový díl Call of Duty ponese podtitul World War 2, a jak už sám název napovídá, bude se odehrávat ve druhé světové válce, konkrétně pak v letech 1944 - 1955.


Vývoj titulu mají na starosti Sledgehammer Games, jenž stojí třeba za úspěšným třetím dílem Modern Warfare i za futuristickým Advanced Warfare. Vývojáři procestovali kus Evropy, aby pořídili co nejautentičtější materiál k vývoji hry. Hráči tak mohou očekávat reálné vyobrazení druhé světové války. 


Primárně bude hráč zasazen do příběhu amerického vojáka a jeho skupiny. Nebude však jedinou hratelnou postavou, stejně jako v předchozích dílech se i zde hráč vtělí do jiných postav, a to do britského vojáka či Francouzky. Můžeme tak očekávat temnější a intimnější styl příběhu, než na jaký jsme v sérii zvyklí.Podívejte se na záznam oficiálního odhalení:


Datum vydání Call of Duty: World War 2 je stanoveno na 3. listopad 2017, a to na PC a herní konzole PlayStation 4 a Xbox One.


Publikováno: 27/04/2017