Co pod stromeček? Přehled her, které vyjdou v prosinci

Co pod stromeček? Přehled her, které vyjdou v prosinci

Nejočekávanější herní pecky v prosinci

Seven: The Days Long Gone -  datum vydání 1. 12. 2017.
Seven je 3D izometrické RPG inspirované hrou Thief. Ujměte se role samotářského dobrodruha a prozkoumejte nelineární, sandboxový svět. Za hrou stojí mimo jiné i několik vývojářů, podílejících se na třetím Zaklínači.

Euro Truck Simulator 2: Italia DLC - datum vydání 1. 12. 2017.
Tentokrát se podíváme do slunné Itálie. V Euro Truck Simulator 2: Italia se můžete těšit na prostředí plné kontrastů, jsou zde přímořské cestičky, nad nimiž se tyčí vrcholky hor, jednu chvíli jdete vyprahlou krajinou, aby na ni zničehonic navázala síť farem, a jindy zase vystřídáte moderní zástavbu s historickými centry. Netřeba zdůrazňovat, že Itálie bude oplývat krásnými scenériemi, které si užijete především při průjezdech Apenin - ať už po mostech nebo tunelech.

SpellForce 3 - datum vydání 7. 12. 2017.
Ve hře SpellForce 3 se hráči vrací ke kořenům ságy SpellForce a zažívají válkou sužované časy ve světě Eo, které vedou ke katastrofické události, po níž se odehrávají první dva díly. Velte svým jednotkám, starejte se o svou družinu hrdinů, posilujte svá ozbrojená vojska, dobývejte klíčové oblasti, rozšiřujte své svrchované území a užijte si události, které mění svět a které vás zblízka dovedou k rituálu konvokace.

Okami HD - datum vydání 13. 12. 2017.
Originální verze hry byla ve své době označena jako jedna z nejkrásnějších her, které existovaly. Vizuál hry byl oceněn mnoha cenami. A teď byla grafika přizpůsobena nejnovějším technologiím a vymoženostem systémů. Hráči se ujímají role Amaterasu, japonské bohyně slunce, která se zjevuje v podobě legendárního bílého vlka Siranui. Bohyně má za úkol zničit Orochi, osm hlava démona a tyrana, který proměnil svět na zruinovanou pustinu.

Publikováno: 26/11/2017