Očekávané hry v listopadu

Očekávané hry v listopadu

Nejočekávanější herní pecky v listopadu

Call of Duty: World War II - datum vydání 3. 11. 2017. Ukázat v eshopu≫
Call of Duty se vrací ke kořenům! Čeká nás příběhová kampaň z 2. světové války, vylodění v Normandii, bitva v Ardenách a další nezapomenutelné momenty. Multiplayer se vrátí k méně zběsilému tempu, kooperační režim nabídné vlastní příběh a přijdou také zombie z Třetí říše!

Nioh - datum vydání 7. 11. 2017.
Zvedni svůj meč a vydej se do Japonska v krvavém období Sengoku, éře plné válek a temných sil a probojuj se celou zemí jako samuraj bez pána jménem William. Ozbrojený meči, sekerami, kopími i válečnými kladivy se vrhni do brutálních soubojů proti lidem i démonům. Prožij syrové bitvy a uč se ze svých chyb, po každé smrti tě čeká vzkříšení a každé vzkříšení ti přinese větší odhodlání zdolat své nepřátele. Ovládni všechny bojové styly a nauč se sledovat každý krok své nepřátele a pohybuj se se smrtonosnou přesností.

The Sims 4: Psi a kočky - datum vydání 10. 11. 2017. Ukázat v eshopu≫
Pořiďte svým Simíkům pejska nebo kočku v novém rozšíření pro The Sims 4 a změňte tak jejich každodenní život. Nebo se o mazlíčky starejte v roli veterináře a provozujte vlastní kliniku v nádherném přístavním světě, kde vaši Simíci i jejich mazlíčci mají neustále co objevovat.

Need for Speed: Payback - datum vydání 10. 11. 2017.
Slavná závodní série se vrací v plné síle. Akční závody vás zavedou do města Fortune Valley, kde se postavíte nechvalně známému kartelu House, který zde vládne podsvětí. V roli tří hlavních postav se pustíte do boje s tímto kartelem nejen v napínavých závodech, ale také loupežích, výzvách a dalších adrenalinem nabitých činnostech. Nejdříve si totiž ve městě musíte vydobýt respekt!

Football Manager 2018 - datum vydání 10. 11. 2017. Ukázat v eshopu≫
Říká se, že fotbal je hrou správných rozhodnutí a každý může volit dle svého uvážení, ovšem tady je rozhodnutí jen a pouze na vás. Nový ročník nejoblíbenějšího fotbalového manažera opět přinese tisíce vylepšení, které usnadní kontrolu nad vaším vysněným fotbalovým týmem.

LEGO Marvel Super Heroes 2 - datum vydání 14. 11. 2017.
LEGO® Marvel Super Heroes 2 je volným pokračováním hitu LEGO® Marvel Super Heroes z roku 2013 a přinese zcela nové a originální dobrodružství. Hra LEGO® Marvel Super Heroes 2 představuje spojení ikonických Marvel superhrdinů a záporákůz odlišné éry a reality a typického LEGO® humoru. Toto epické dobrodružství hráče zavede do kosmické bitvy odehrávající se napříč ikonickými Marvel lokacemi, které jsou vyrvány z času a prostoru a vytváří tak neuvěřitelný svět zvaný "Chronopolis."

Star Wars Battlefront II - datum vydání 17. 11. 2017. Ukázat v eshopu≫
V novém Battlefrontu nás v kompletně přepracovaném multiplayeru čekají všechny tři éry ságy Star Wars a k tomu poprvé také příběhová kampaň. V té si netradičně zahrajeme za členku elitních imperiálních sil Iden Versio. Ta má po zničení druhé Hvězdy smrti prostý cíl - pomstít smrt císaře Palpatina. Dějově je tedy kampaň zasazená do doby po Návratu Jediho a budeme sledovat příběh z pohledu Impéria.


Publikováno: 27/10/2017